Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Bosch Car Service - Kącik rodzinny

Bosch Car Service - Kącik rodzinny

Dla dzieci przygotowaliśmy następujące propozycje:

Kolorowanka

Przygotuj Twój rodzinny samochód do wakacyjnej wprawy! Pokoloruj obrazki pokazujące prace w serwisie samochodowym, dowiedz się czym zajmujemy się w Bosch Car Service i wyrusz na wspólny, długo wyczekiwany urlop.

Pobierz (PDF 9,11 MB)

Komiks - Boszek jedzie do Londynu

- w środku, poza zabawną historyjką, znajdują się również zadania do rozwiązania.

Pobierz (PDF 17,2 MB)

Opowieści samochodowe

„Opowieści samochodowe” – trailer

Ania, Tomek i ich nieodłączny jamnik Rulon wyruszają na wakacje do dziadków na wieś i nie spodziewają się zbyt wielu atrakcji. Jednak zapowiada się wielka przygoda, a wakacje okazują się naprawdę magiczne!


„Opowieści samochodowe” – opowieść I - Początek wakacji

Ania, Tomek i ich nieodłączny jamnik Rulon wyruszają na wakacje do dziadków na wieś i nie spodziewają się zbyt wielu atrakcji. Wiozą ze sobą niepozorną przesyłkę dla dziadka, nie wiedząc nawet jak okaże się ważna i jak nudne z pozoru wakacje zmienią się w fantastyczną przygodę.


„Opowieści samochodowe” – opowieść II - Tajemnica dziadka

Dziadek przygotował dla małych mieszczuchów niespodziankę, która rozpocznie ich magiczne wakacje. Ania i Tomek są po prostu zachwyceni! Wszystko zaczyna się nie tylko ciekawie, ale i tajemniczo.


„Opowieści samochodowe” – opowieść III - Wyprawa do zamku

Już na pierwszej wyprawie do starego zamku bohaterowie „Opowieści samochodowych” poznają niezwykle ciekawą historię hrabiego i znajdują… No właśnie, znajdują coś, co zapewni im dalsze niezwykłe przygody.


„Opowieści samochodowe” – opowieść IV - Wehikuł czasu

Czy podróże w czasie są możliwe? Oczywiście! A szczególnie, kiedy wszystkie wątki zaczynają się ze sobą układać, a tajemnica wydaje się niemal rozwiązana. Jednak okazuje się, że to dopiero początek kolejnej wielkiej przygody!


„Opowieści samochodowe” – opowieść V - Zagadka detektywistyczna

Ania wykazuje się nadzwyczajnym talentem… detektywistycznym! To dzięki jej doskonałym pomysłom udaje się odzyskać „Błękitną strzałę”, a przecież wyścig już za chwilę!


„Opowieści samochodowe” – opowieść VI - Rajd starych samochodów

Rajd starych samochodów to dla naszych bohaterów niezwykłe przeżycie i wielka satysfakcja. Teraz wszystkie przygody znajdują swoje ukoronowanie, a wakacje, okazały się naprawdę magiczne. Do zobaczenia na następnej wyprawie!


© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie