Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
O nas

O nas

Gwarancja na usługę serwisową

Warunki gwarancji na usługi serwisowe wykonywane w sieci Bosch Car Service
Gwarancja na usługę w sieci

Kliencie, jeśli wykonałeś usługę w jednym z warsztatów naszej sieci a auto uległo awarii z dala od jego lokalizacji, możesz zgłosić jej reklamację w najbliższym, dowolnym warsztacie Bosch Car Service lub AutoCrew.


Dlaczego Bosch Service

Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.


Twoja opinia o nas

Nieustający proces doskonalenia jakości i kompetencji obsługi leży u podstaw funkcjonowania sieci warsztatów samochodowych Bosch Car Service. Państwa opinie są dla nas najcenniejszą informacją i wskazówką jak unikać słabych i wzmacniać mocne strony.


Decyduj sam - przeglądy w okresie gwarancji

Warsztaty Bosch Service zapewniają kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi.


Współpracujemy z www.superservice.pl

Czy wiesz, że możesz zlecić obsługę swojego auta w tym serwisie, bez konieczności siedzenia w poczekalni? Wypróbuj wygodny serwis door-to-door na www.superservice.pl!


Jak dbamy o jakość w sieci

Jakość obsługi i napraw to dla nas wartość priorytetowa. Nieustannie pracujemy nad zachowaniem odpowiedniego standardu w serwisach – szkolimy pracowników, stosujemy rygorystyczne kryteria jakościowe takie jak audyty i testy tajemniczego klienta. Wdrożyliśmy system ISO 9001:2015.

Sukces sieci Bosch Service został doceniony licznymi nagrodami przyznanymi przez organizacje konsumenckie.


Ogólne warunki naprawy

Poważne podejście do klienta oraz przejrzystość procedur, jawność i rzetelność to elementy, które charakteryzują profesjonalnie zarządzany punkt serwisowy.

W sieci Bosch Service standardem jest przestrzeganie „Ogólnych warunków naprawy”.

Bosch Service Extranet

Zapraszamy do systemu Bosch Service Extranet - dostępnego tylko dla serwisów sieci Bosch Service.


© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie