Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Profesjonalna diagnostyka elektroniki

Profesjonalna diagnostyka elektroniki

Jeśli w Twoim samochodzie nie działa poprawnie elektronika lub zaświeci się czerwona kontrolka, to możesz polegać na naszych fachowcach, którzy szybko zlokalizują i rozwiążą problem.


  • Profesjonalne, systemowe rozwiązywanie problemów
  • Wykwalifikowany personel
  • Najlepsze wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe

Wiemy, jak rozwiązywać problemy

Jeśli masz problem z elektroniką w swoim samochodzie, to możesz polegać na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach naszych fachowców. Pracownicy Bosch Car Service przechodzą w centrum szkoleniowym Bosch zaawansowane szkolenia techniczne, dlatego potrafią zdiagnozować każdą usterką i rozwiązać skomplikowany problem w aucie. Ekspercka wiedza sięga od systemów zarządzania pracą akumulatora, przez elektronicznie sterowane układy wtryskowe, aż po systemy asystenckie wspomagające jazdę.

Bezpieczeństwo dzięki współpracy układów elektronicznych

Wzrastająca ilość elektroniki i systemów pokładowych sprawia, że naprawa samochodu jest coraz bardziej skomplikowana. Podzespoły elektroniczne nie tylko komunikują się ze sobą, ale i często nie mogą funkcjonować bez siebie. Dlatego awaria jednego czujnika może uniemożliwić pracę całego systemu.

Nowe systemy elektroniczne to przyszłość motoryzacji

Współczesne samochody są wyposażane w coraz bardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa i komfortu. Innowacyjne technologie wymagają jednak dużo więcej energii od układu elektrycznego w samochodzie. Konwencjonalne układy o napięciu 12 V osiągają już swoje limity. Dostarczają one maksymalnie 3000 watów mocy, podczas gdy rozbudowany system elektryczny potrzebuje 800-1500 watów, a w szczytowych okresach – dwa razy tyle. Dlatego akumulator i alternator są bardzo obciążone. Jednym z proponowanym rozwiązań jest zastosowanie napięcia 48 V, zapewniającego do 12 kilowatów energii.

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie