Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Profesjonalna obsługa i naprawa systemów Start/Stop

Profesjonalna obsługa i naprawa systemów Start/Stop

Jeśli system Start/Stop w Twoim samochodzie odmawia posłuszeństwa, to nasi fachowcy szybko przywrócą go do pełnej sprawności.


  • Profesjonalne, systemowe rozwiązywanie problemów
  • Części zamienne do systemów Start/Stop o jakości wyposażenia fabrycznego
  • Najlepsze wyposażenie diagnostyczne i warsztatowe

Skorzystaj z wiedzy specjalistów

Jeśli masz problem z systemem Start/Stop w swoim samochodzie, to odwiedź najbliższy warsztat Bosch Car Service. To właśnie Bosch jest wiodącym na świecie producentem systemów Start/Stop. Pracownicy Bosch Car Service przechodzą w centrum szkoleniowym Bosch zaawansowane szkolenia techniczne, dlatego posiadają niezbędną wiedzę w zakresie naprawy tych systemów.

Części zamienne do systemów Start/Stop o jakości wyposażenia oryginalnego

Wzrastająca ilość elektroniki i systemów pokładowych sprawia, że zapotrzebowanie na energię elektryczną w samochodzie wzrasta. To duże wyzwanie dla akumulatora, który jest szczególnie obciążony w wymagających pracy cyklicznej systemach Start/Stop w nowoczesnych pojazdach. Aby zapewnić niezawodną pracę samochodu, nasi fachowcy wykorzystują części zamienne i wyposażenie diagnostyczne firmy Bosch.

Usprawnimy Twój samochód

Zasada działania systemu Start/Stop jest prosta i efektywna, jednak jego niesprawność może unieruchomić samochód. Jeśli wystąpi awaria, to zaprowadź samochód do jednego z warsztatów Bosch Car Service, gdzie nasi specjaliści wykorzystają najnowsze wyposażenie warsztatowe do rozwiązania problemu. Naprawa zostanie wykonana profesjonalnie i tak szybko jak to możliwe – aby samochód wrócił na drogę i mógł korzystać nawet z 15% oszczędności paliwa dzięki sprawnemu działaniu systemu Start/Stop.

Nasza rada

Samochody najnowszej generacji posiadają coraz więcej elektroniki i systemów elektrycznych. Zapotrzebowanie na energię elektryczną wzrasta. Szczególnie dużo energii wykorzystywane jest przy funkcjonowaniu systemu Start/Stop. Jeśli więc samochód zawiera układy komfortu i system Start/Stop, to wykorzystaj najwyższej jakości dedykowane akumulatory Bosch o wysokiej żywotności, pojemności elektrycznej i odporności na pracę cykliczną.

Więcej o systemach Start/Stop

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie