Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Montaż dodatkowego ogrzewania

Montaż dodatkowego ogrzewania

Zimno w stopy w zimę – możesz tego uniknąć, jeśli zamontujesz w swoim samochodzie dodatkowe ogrzewanie. W Bosch Car Service dostępne są niedrogie instalacje oraz kompletne układy renomowanych producentów.


  • Komfort jazdy i większe bezpieczeństwo
  • Specjalne wyposażenie do montażu ogrzewania
  • Kompletne układy od renomowanych producentów

Idealne przygotowanie na wszystkie pory roku

Dodatkowe ogrzewanie nie jest wyposażeniem standardowym we wszystkich samochodach. Jeśli chciałbyś korzystać z komfortu, jakie przynosi, serwis może je zamontować w Twoim aucie. Zwiększy to również późniejszą wartość odsprzedażową Twojego samochodu. Nasi fachowcy są w stanie zamontować dodatkowe układy w samochodzie kompaktowym, sedanie, a także w limuzynie. Pomoże im w tym specjalistyczne wyposażenie warsztatowe. Oferujemy szereg niedrogich zestawów doposażających oraz wyposażenia renomowanych firm.

Odpowiednia temperatura od chwili rozpoczęcia podróży

Jesień i zima to pory roku nielubiane nie tylko przez pieszych, ale i kierowców, którzy muszą zmagać się z trudnymi warunkami pogodowymi: pokryte lodem szyby, kiepska widoczność, niskie temperatury o poranku. Dzięki dodatkowemu ogrzewaniu możesz poczuć się komfortowo – szyby będą wolne od lodu, a podróż bezpieczniejsza. Warto używać dodatkowego ogrzewania gdy temperatura spadnie poniżej 10 stopni, w okresie między wrześniem a majem. W pozostałej części roku system może chronić wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się w gorące dni. Korzyści:

Korzyści:

  • Wnętrze samochodu jest ciepłe już wtedy, gdy do niego wsiadasz
  • Silnik jest mniej obciążony i pracuje oszczędniej
  • Widoczność jest dobra, nie trzeba odszraniać szyb

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie