Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Profesjonalne naprawy mechaniczne

Profesjonalne naprawy mechaniczne

Jeśli mechanika w Twoim samochodzie sprawia problemy, to fachowcy z Bosch Car Service chętnie podejmą się wyzwania i doprowadzą Twój samochód do pełnej sprawności – z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki diagnostycznej i oryginalnych części zamiennych.


  • Części zamienne o jakości wyposażenia fabrycznego
  • Najnowocześniejsza technika diagnostyczna
  • Wykwalifikowany personel i dostęp do instrukcji napraw

Ekspercka wiedza – od hamulców aż po układ wydechowy

Układ wydechowy to jeden z najważniejszych układów mechanicznych w pojeździe. Jeśli środkowy lub końcowy tłumik jest uszkodzony, to spalanie wzrośnie, a silnik będzie pracował głośno. Układ wydechowy jest poddawany wibracjom i narażony na szkodliwy wpływ otoczenia np. korozję od soli na drogach i wysokich temperatur. Może to doprowadzić do uszkodzenia rur, powstania dziur lub zerwania zaczepów mocujących wydech. Warsztaty Bosch Car Service wykonują naprawy układów wydechowych. W trakcie obsługi zadbamy o odpowiednie zamocowanie wydechu, dzięki czemu nie będzie on uderzał o karoserię.

Zużyte amortyzatory – niedocenione ryzyko

Statystyki mówią za siebie – miliony samochodów na drogach mają niesprawne amortyzatory. 50% wypadków jest związanych ze złym stanem amortyzatorów, które są starsze niż 10 lat lub mają przebieg większy niż 150 000 km. Poważne usterki występują w 9,3% samochodów w wieku 3 lat. Zużyte amortyzatory mogą zwiększyć drogę hamowania o 20% i wpływają na zwiększone zużycie opon. Niesprawne amortyzatory to też gorsza przyczepność i niestabilne prowadzenie na zakrętach. Dlatego dla bezpieczeństwa zalecamy regularnie kontrolować stan amortyzatorów.

Nasza rada

Uwaga – ryzyko wypadku! Czy wiesz, że układy bezpieczeństwa jazdy takie jak ABS, DSC lub ESP nie działają prawidłowo przy zużytych amortyzatorach? Droga hamowania jest dużo dłuższa dla samochodu z niedziałającym ABS. Dlatego zalecamy regularne kontrolowanie stanu amortyzatorów w serwisie.

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie