Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Pomoc drogowa i holowanie

Pomoc drogowa i holowanie

Rozbudowana sieć warsztatów samochodowych Bosch Car Service oferuje wsparcie dla podróżujących, którzy na trasie mają problemy z autem. Bez względy czy wyładował się akumulator w drodze na wakacje, czy przebiły opony w podróży służbowej autoryzowane warsztaty Bosch udzielają rzetelnego wsparcia i zapewniają możliwie najszybszą naprawę pojazdu. Jeśli awaria jest poważna i wymaga kilkudniowej naprawy, wiele z naszych serwisów oferuje pojazdy zastępcze, które pozwalają kontynuować podróż.


Holowanie nie tylko do najbliższego serwisu

Holowanie jest to usługa, którą proponujemy w sytuacji kolizji – gdy konieczne jest przeprowadzenie przeglądu i dokonanie podstawowych napraw, aby umożliwić bezpieczną dalszą podróż. To rozwiązanie stosujemy także w sytuacji, w której naprawa pojazdu przy drodze jest niemożliwa. Może być to spowodowane różnymi przyczynami, jak m.in. potrzebą przeprowadzania diagnostyki komputerowej, koniecznością wprowadzenia pojazdu na podnośniki i sprawdzenia dokładnie podwozia.

Holujemy pojazdy osobowe i dostawcze, ale nie tylko uszkodzone. Z naszych usług mogą skorzystać:

 • właściciele pojazdów zabytkowych, którzy pragną przetransportować je bezpiecznie w inne miejsce (np. na targi, do nowego miejsca zamieszkania), a samochód nie ma sprawnego silnika lub właściciel obawia się, że pojazd w trasie mógłby ulec uszkodzeniu;
 • firmy i osoby prywatne, które chcą zaholować pojazdy nowe, jeszcze nie zarejestrowane.

Transport pojazdu na lawecie

Do holowania samochodów wykorzystywane są lawety, czyli specjalistyczne pojazdy, które są przystosowane do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych (w przypadku autolawety) Zapewniamy odpowiednie zamocowanie pojazdu w trakcie holowania, aby w żaden sposób nie uległ dodatkowym uszkodzeniom. Ponadto gwarantujemy odpowiednie oznakowanie, czyli:

 • pojazd holujący ma włączone światła mijania (również przy dostatecznej widoczności),
 • pojazd holowany jest oznakowany z tyłu po lewej stronie trójkątem ostrzegawczym (wyjątek stanowią motocykle),
 • pojazd holowany ma włączone światła pozycyjne w sytuacji niedostatecznej widoczności.

Jak skorzystać z pomocy Bosch Car Service?

 1. Wejdź na naszą stronę http://bosch-service.pl
 2. Otwórz zakładkę „Znajdź warsztat
 3. Zaznacz filtry „Pomoc drogowa” i/lub „Holowanie” – w zależności od przewidywanego uszkodzenia.
 4. Wybierz z listy u dołu miejscowość znajdującą się najbliżej.
 5. Przejrzyj listę wyników z danymi kontaktowymi.
 6. Zadzwoń i powiedz, co Ci się przytrafiło.

Jak działają warsztaty Bosch Car Service?

Po zgłoszeniu wysyłamy pojazd, który zaholuje Państwa samochód do najbliższego serwisu. W sytuacji, gdy pojazd trafia do warsztatu, przeprowadzamy na miejscu wstępną ocenę przyczyn awarii. Dzięki temu możemy udzielić pierwszych informacji na temat czasu trwania naprawy oraz kosztów. Jeśli auto musi zostać w warsztacie, pomagamy w znalezieniu auta zastępczego, aby kierowcy mogli jechać dalej. Warsztaty Bosch Car Service znajdują się na terenie całej Polski i zapewniają błyskawiczne wsparcie z najbliższego serwisu świadczącego usługi pomocy drogowej. Tak rozbudowana sieć sprawia, że kierowcy bardzo szybko zyskują pomoc na trasie.

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie