Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Diagnostyka silnika

Diagnostyka silnika

Samochody stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie, przez co ich serwisowanie stanowi coraz większe wyzwanie dla warsztatów. We współczesnych systemach sterowania pracą silnika proces wtrysku jest sterowany elektronicznie, co zapewnia odpowiednie osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Aby zapewnić prawidłowe działanie jednostki napędowej, specjaliści z Bosch Car Service sprawdzą Twój pojazd z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i bogatej wiedzy technicznej.


  • Diagnostyka usterek z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia diagnostycznego
  • Prawidłowe ustawienie sterowania jest gwarancją wysokich osiągów silnika
  • Serwisowanie wszystkich pojazdów i każdego rodzaju systemu zarządzania pracą silnika
  • Wysoko wykwalifikowany, regularnie szkolony personel

Nowoczesna diagnostyka

Aby obsługiwać coraz bardziej rozbudowane elektroniczne systemy w samochodach, serwisy Bosch Car Service wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Tylko najbardziej zaawansowane testery diagnostyczne z odpowiednim oprogramowaniem umożliwiają szybkie zlokalizowanie usterki i profesjonalną diagnozę.

Zawsze aktualny stan wiedzy dzięki szkoleniom

Personel Bosch Car Service przechodzi regularne szkolenia techniczne, aby był zaznajomiony z aktualnym stanem wiedzy technicznej.

Dogłębna znajomość najnowszej techniki

Układy wtryskowe wykorzystywane w nowoczesnych silnikach Diesla są bardzo wrażliwe i podatne na problemy techniczne, jeśli nie są regularnie serwisowane. Warsztaty Bosch Car Service znają wszystkie systemy zarządzania pracą silnika, tak jak i wszystkie szczegóły nowoczesnych wysokociśnieniowych układów wtryskowych – od turbosprężarek aż po moduły zapłonu.

Najwyższa jakość usług

Współcześnie większość producentów samochodów na świecie wykorzystuje systemy zarządzania pracą silnika wyprodukowane przez firmę Bosch, zarówno w silnikach benzynowych jak i wysokoprężnych. Jeśli Twój samochód ma objawy niesprawności, to Bosch Car Service jest najodpowiedniejszym miejscem aby rozwiązać problem – czy to dzięki fachowej wiedzy, czy to z użyciem komputerowej diagnostyki.

Wiedza od Boscha

Sonda lambda opracowana przez Boscha w 1976 r. jest obecnie stosowana przez wszystkich producentów samochodów. Jest ona jednym z najważniejszych narzędzi służących do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń oraz zużycia paliwa. Jeśli układ wtryskowy lub wydechowy w Twoim samochodzie nie działa właściwie, to zalecamy wizytę w jednym z naszych serwisów. Zostaną w nim wykonane odpowiednie prace serwisowe lub naprawcze.

Nasza porada

Prawidłowo pracująca sonda lambda może przyczynić się do obniżenia zużycia paliwa nawet o 15%. Sonda jest sercem systemu kontroli emisji spalin, zapewniającym spełnienie norm czystości spalin i właściwe funkcjonowanie katalizatora. Dlatego jest dobrym pomysłem aby nasz ekspert sprawdził sondę lambda co każde przejechane 30 000 km.

Więcej o sondach lambda

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie