Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Profesjonalna naprawa silników Diesla

Profesjonalna naprawa silników Diesla

Serwisy Bosch Car Service współpracują z siecią Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum - specjalistami w naprawie systemów zasilania silników diesla.
Podzespoły dieslowskie wymagające naprawy są wysyłane i naprawiane w specjalistycznych serwisach Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum.
http://bosch-diesel-service.pl/


Bosch to światowy lider w technice Diesla, zarówno w rozwoju jak i produkcji. Jeśli posiadasz samochód z silnikiem Diesla, to najlepiej, gdy trafi on w ręce ekspertów z Bosch Car Service, którzy zapewnią fachową obsługę i naprawę.


  • Rozsądne ceny napraw
  • Oryginalne części Bosch jakości wyposażenia fabrycznego
  • Wykwalifikowani eksperci od Diesla i najnowocześniejsze wyposażenie warsztatowe

Systemy Diesla od Boscha

Czy wiesz że Bosch jest numerem 1 na świecie w technice Diesla? Wykorzystanie innowacyjnych wtryskiwaczy common rail i wysokociśnieniowego wtrysku sprawia, ze silniki Diesla są cichsze i mocniejsze niż silniki benzynowe. Specjalistyczna wiedza, ogromne doświadczenie i odpowiednie wyposażenie warsztatowe są jednak niezbędne do fachowej obsługi i napraw zaawansowanych silników Diesla.

Układy do silników Diesla – więcej informacji

Nasza rada

Regularnie kontroluj stan swojego silnika. Serwisowanie obejmuje oczyszczenie systemu i wymianę filtra paliwa, co chroni przed osadzaniem się sadzy i blokowaniem się wtryskiwaczy. Korzyści to znacznie mniejsze zadymienie spalin, obniżenie hałasu, mniejsze zużycie paliwa, ułatwiony zimny rozruch silnika.

Profesjonalne wyposażenie warsztatowe

Układy Common Rail, turbodoładowane silniki, filtry cząstek stałych – nasz wykwalifikowany personel przechodzi regularnie szkolenia serwisowe i jest zawsze na bieżąco z aktualnym stanem techniki. Gwarantuje to pełną znajomość działania systemów i umiejętność wykorzystania najnowocześniejszego wyposażenia warsztatowego firmy Bosch. Dlatego możesz zawsze oczekiwać ekonomicznej, cichej i niskoemisyjnej pracy Twojego Diesla.

Bosch eXchange – części regenerowane fabrycznie

Program wymiany części na regenerowane fabrycznie - Bosch eXchange (BX) - obejmuje większość najważniejszych komponentów Diesla do naprawy popularnych silników wysokoprężnych. Bosch eXchange obejmuje nie tylko części do najnowszych silników Common Rail, ale i do starszych, konwencjonalnych układów wtryskowych. Program wyróżniają rozsądne ceny, co jest atrakcyjną alternatywą dla nowej części. Przy czym części z programu Bosch eXchange spełniają takie same standardy jakościowe, jak nowe produkty. Korzyścią jest fakt, że Bosch oferuje na produkty BX taką samą gwarancję jak na nowe części.

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie