Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Profesjonalne serwisowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Profesjonalne serwisowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Bosch od początku uczestniczy w rozwoju nowych komponentów dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych, dlatego też dostarcza obecnie części na montaż fabryczny dla większości samochodów hybrydowych. Warsztaty Bosch Car Service doskonale znają zasady naprawy i obsługi takich pojazdów.


  • Znajomość kompletnych systemów
  • Wytrzymałe, oryginalne części Bosch
  • Wydajna technika diagnostyczna obsługująca najnowocześniejsze napędy

Ekspercka wiedza o pojazdach hybrydowych

Serwisowanie dwunapędowych pojazdów hybrydowych jest dużo bardziej skomplikowane niż pojazdów konwencjonalnych. Co więcej, bezpieczna praca z układami elektrycznymi, przy dużych natężeniach prądu i napięciach, wymaga wiedzy eksperckiej i odpowiednich uprawnień. Dlatego nasi eksperci wykorzystują najnowocześniejsze systemy diagnostyczne i dane techniczne. Przeszli oni również specjalistyczne szkolenia serwisowe, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno im jak i innym osobom.

Gwarantowana jakość Bosch

Serwisy Bosch Car Service mogą zaoferować nie tylko usługi wykwalifikowanego personelu, ale i szeroką paletę wysokiej jakości produktów Bosch. Posiadamy dostęp do komponentów niezbędnych do serwisowania, kontroli i napraw pojazdów elektrycznych i hybrydowych – od silników elektrycznych po baterie i specjalne ładowarki. Korzyści to atrakcyjna relacja koszt/efekt i wysoka jakość.

Przyszłość transportu to ekologia

Technika hybrydowa, która oszczędza paliwo i umożliwia redukcję emisji CO2 aż o 35%, jest ważnym krokiem na drodze do samochodu w pełni elektrycznego. Bosch zawsze odgrywał wiodącą rolę w rozwoju napędów elektrycznych – od pojedynczych produktów aż do kompletnych systemów.

Przyszłość

Po 2014 r. będzie coraz więcej europejskich miast z zieloną strefą, w której dopuszczony będzie ruch pojazdów wyłącznie z odpowiednim znakiem ekologicznym. Wjazd innych aut będzie karany grzywną. Stąd w takich miastach w dłuższej perspektywie czasowej będzie opłacalne zamiana pojazdu na samochód hybrydowy bądź elektryczny.

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie