Bosch Car Service

Bosch Car Service

+48 22 715 40 40 infoaa@pl.bosch.com
Jutrzenki 105 02-231 Warszawa woj. mazowieckie
5261027992
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto
Profesjonalna naprawa silników

Profesjonalna naprawa silników

Wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem

Warto sprawdzić stan oleju i filtra co każde przejechane 15 000 km i wymieniać je w odstępach zgodnymi z zaleceniami producenta pojazdu. Bosch Car Service oferuje kompletny pakiet usług serwisowych oraz szeroką paletę wysokiej jakości produktów Bosch.


Naprawa silników Diesla

Bosch to światowy lider w technice Diesla. Jeśli posiadasz samochód z silnikiem Diesla, to najlepiej, gdy trafi on w ręce ekspertów z Bosch Car Service, którzy zapewnią fachową obsługę i naprawę.Profesjonalna diagnostyka silnika

Samochody stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie, przez co ich serwisowanie stanowi coraz większe wyzwanie dla warsztatów. We współczesnych systemach sterowania pracą silnika proces wtrysku jest sterowany elektronicznie, co zapewnia odpowiednie osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Aby zapewnić prawidłowe działanie jednostki napędowej, specjaliści z Bosch Car Service sprawdzą Twój pojazd z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i bogatej wiedzy technicznej.


Serwisowanie samochodów hybrydowych i elektrycznych

Bosch od początku uczestniczy w rozwoju nowych komponentów dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych, dlatego też dostarcza obecnie części na montaż fabryczny dla większości samochodów hybrydowych. Warsztaty Bosch Car Service bardzo dobrze znają zasady naprawy i obsługi takich pojazdów.

© Robert Bosch Sp. z o.o.

Adres wydawniczy Nota prawna Ochrona danych osobowych Polityka plików cookie